Wykształcenie

  • Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Władka Zarembowicza 1992-2000

    Szkołę tę znam od zerówki. Jestem przekonany, że dała mi bardzo dobre podstawy. Z dyrekcją i niektórymi nauczycielami do dziś utrzymuję przyjacielskie relacje. Z sentymentem też wracam co jakiś czas do jej murów. Obserwuję jak z roku na rok rozwija się i modernizuje. Jest to szkoła z bogatymi tradycjami, ucząca szacunku dla przeszłości, jednocześnie śmiało spoglądająca w przyszłość dzięki innowacyjnym programom wychowania i nauczania oraz wyśmienitej kadrze nauczycielskiej. To szkoła kilku pokoleń, dziś jej absolwenci przyprowadzają tu swoje dzieci, inni wybitni wrócili jako nauczyciele. Szkoła śledzi bacznie dalsze losy absolwentów. Za osiągnięcia i godną postawę przyznaje tytuł Discipulus Honoris Causa. Mnie również dosięgnął ten zaszczyt. Jest to bliskie mi miejsce i na zawsze pozostanie w mej serdecznej pamięci.

  • Chór Archidiecezji Wrocławskiej "Pueri Cantores Wratislavienses" 1994-2000

    Był to bardzo ciekawy okres w  moim życiu. Zawsze lubiłem śpiewać, również głos mi na to pozwalał. Niestety nie mogłem zostać w chórze jako głos męski po 2000 r. Uważam, że do zajęć trzeba się przykładać, te z kolei wymagały ćwiczeń, na które nie miałbym czasu. Miałem wtedy zbyt wiele obowiązków. Dziś mam ich jeszcze więcej, dlatego pozostaje jedynie śpiewanie rano podczas joggingu i do słuchwaki prysznica. Sąsiedzi się nie skarżą, więc nie jest źle. Dzięki nauce gry na keybordzie mogłem sobie pomagać podczas domowych ćwiczeń śpiewu.

  • Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Adama Mickiewicza 2000-2004

    Po egzaminach kompetencji ucznia kończących szkołę podstawową, zdałem egzamin wstępny z rysunku w LO i zostałem przyjęty do klasy autorskiej o profilu architektonicznym. Założycielką i nauczycielem prowadzącym profilu jest Pani mgr inż. arch. Hanna Łopuszańska. W ciągu czterech lat tygodniowo miałem dodatkowe trzy godziny warsztatów rysunkowych i godzinę historii sztuki/ cywilizacji. To wstępne przygotowanie pomogło mi zdać egzamin wstępny z rysunku na Wydział Architektury. Punktacja z tego egzaminu miała decydujący wpływ na rekrutację. Na wymarzone studia dostałem się w pierwszej dziesiątce.