Blog

  • 07.09.2005 Wakacji c.d.

   Znów mam możliwość pomieszania czegoś na stronie i zepsucia tego co działa dobrze.... Jak te wakacje szybko mijają... Przygotowuję obecnie podstronę "Zainteresowania". Może też uda mi się udoskonalić parę rzeczy. Póki co, to dalej w domu ciągnie się remont. Pewnie tak potrwa jescze miesiąc.

  • 28.08.2005 Wakacje

   Chwilowo jestem we Wrocławiu, by załtwić parę spraw Koła Rysowników Architektury i trochę uporządkować tę stronę. Ale za kilka dni znów ruszam w Polskę. Byłem też na grzybach i to pierwszy raz w sierpniu. Do tej pory jeździłem tylko jesienią. Uwielbiam grzyby i wszystkie tradycyjne potrawy z ich dodatkiem, dlatego chyba urządzę na stronie kącik grzybowy, w którym znajdą się tradycyjne przepisy, zarówno polskie jak i zagraniczne, znane w mojej rodzinie od wielu pokoleń. Dawno tak nie wypocząłem. Czas szybko upływa, dopiero co zaczynałem studia, a tu już drugi rok za pasem. W domu trzeci tydzień trwa remont. Wszędzie jest biało od kurzu ze szlifowania gładzi tynkowych, a został jeszcze remont łazienki. Z Bożą pomocą przeżyję to, ale już czuję w kościach ciężar sprzątania, zwłaszcza odkurzenia i uporządkwania domowej biblioteki. Kilka tysięcy książek do przerzucenia!

  • 28.08.2005 Kolejny dział aktywny

   Korzystając z dostępu do internetu trochę przemeblowałem stronę. Aktywny jest już dział Osiągnięcia.

  • 28.07.2005 Start strony i wyjazd na wakacje

   Po trudach nauki html wreszcie udało mi się ponownie uruchomić tę stronę. Mam nadzieję, że potem wszystko pójdzie łatwiej, ale wciąż się uczę. 
09.08 wyjeżdżam na wakacje. W tym czasie nie będę miał dostępu do Internetu nie będę też odbierać poczty elektronicznej.