Blog

  • 06.12.2006 Maciej Łopuszański - memento

   Wielki żal i smutek wypełnia moje serce z powodu odejścia wspaniałego człowieka, architekta i nauczyciela geometrii wykreślnej - Pana Macieja Łopuszańskiego. Parafrazując słowa pięknego wiersza - linie, które kreślił ucząc studentów, zbiegły się na zawsze na horyzoncie wieczności. Wyrazy najgłębszego współczucia Pani Hannie Łopuszańskiej i Rodzinie składa Łukasz Netczuk z rodzicami.

  • 16.11.2006 Poszukuję potomków Władysława Netczuka z Wałbrzyskiego

   Szukam kontaktu z daleką rodziną, konkretnie z potomkami Władysława Netczuka (ur ok. 1915/1920, jego matką była Franciszka, rodzeństwo: Maria, Czesław i Apolonia), który po wojnie wyjechał z Międzyrzeca Podlaskiego. Jestem wnukiem jego znajomego i krewnego - Eugeniusza Netczuka i zajmuję się genealogią całego Rodu Netczuków. Wiem, że w 1992 roku w woj. wałbrzyskim mieszkało 2 z 76 Netczuków w Polsce. Bardzo proszę o kontakt mailowy. Służę informacją na temat genealogii Rodu Netczuków. Brakuje nam nadal pewnych ważnych informacji o dziadkach i rodzicach Władysława Netczuka. Z góry dziękuję za życzliwość i odzew.

  • 15.11.2006 Informacje genealogiczne

   Znów jestem zjęty. Mam dużo pracy przy projektach. Uzupełniam też informacje genealogiczne zdobyte w czasie wakacji. Niedługo (może do 26.11) będzie gotowa aktualizacja Tablic Genealogicznych. Jeżli zaś chodzi o internetowy serwis genealogiczny Rodu Netczuków, to muszę z przykrością poinformować, że przynajmniej do lipca 2007 roku nie uda mi się nic zrobić w tej kwestii. Materiałów jest bardzo dużo, nie są jeszcze uporządkowane. Nie zakończyłem też wdrażania nowego systemu ewidencji i archiwizowania danych, dlatego do czasu ukończenia tradycyjnych kartotek, ich elektronicznej wersji i genealogicznego działu Archiwym RN, nie jest możliwe rozpoczęcie prac nad serwisem. W miarę możliwości będę regularnie uzupełniał bazę i jak tylko będzie to możliwe przystąpimy do prac nad serwisem. Biuletyn informacyjny - wstęp do planowanej Monografii Rodu będzie prawdopodobnie gotowy do końca marca, poniewż graficzne opracowanie drzew i tablic zostawiam sobie na święta. W imieniu Działu Genealogii RN serdecznie pozdrawiam szanownych krewnych.